Prosinec

Vážení a milí čtenáři stránek našich webových, dovolte nám malý report o prosincovém dění. Prosinec nesl se v duchu pilování známek a taky adventního času. Ve středu 13. 12. jsme v rámci Dne otevřených dveří pro veřejnost otevřeli dveře nového Integračního centra našim žákům. Vy, veřejnost, si však ještě budete muset na prohlídku počkat do března. Sledujte naše stránky a jistě se v průběhu času dozvíte, do kdy budete čekat. Týden nato jsme ve škole uspořádali besídku, kde žáci naší třídy zpívali písně, a připravovali kulisy pro jedno z vystoupeních. Kdo z vás byl přítomen, ví a kdo ne, tak o hodně přišel. Jo a taky nás navštívily spřízněné duše ze školy Svítání a bubny řádně zavířily a my si řádně zařádili! Děkujeme!

Milí naši, přejeme vám, aby letošní rok nesl se v atmosféře, jež vám co nejčastěji vykouzlí na rtech úsměv. Mějte rádi vaše blízké i sebe!

Mgr. Radek Řehák a žáci PrŠ II.